Backlink Örnekleri, Kaliteli Backlink Oluşturmak


Kaliteli Backlink Örnekleri
Kaliteli Backlink Örnekleri

İçerik Kılavuzu

Backlink Örnekleri

Kaliteli backlink örnekleri yazımızda sizlere bir backlinkin nasıl olması gerektiğini kısaca anlatmaya çalışacağız. Backlink işlemlerinizde kaliteli bir içerik web siteniz için çok iyi bir referans anahtar kelimeniz içinde arama motorlarında yükseliş anlamına gelir.

Backlink işlemlerinde yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz öncelikle Backlink Nedir yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bir backlinkin kaliteli olması için belli başlı şartlar vardır. Bu şartlar yerine getirilmeden yayınlanan backlink makaleleri sitenizi iyi bir referans olarak göstermemektedir.

  1. İçeriğin iyi işlenmesi
  2. Anahtar kelimelerin doğru seçilmesi
  3. Anahtar kelimelere verilen link odak sayfalara yönlendirilmeli
  4. Backlink eklenen sitenin kalitesi

Bu şartlar yerine getirildiği taktirde yayınladığınız yada satın aldığınız backlinkler anahtar kelimelerinizi sıralamalarda yükseltecektir.

Öneri:   Backlink Nedir? Nereden Alınır?
Gelelim Kaliteli Backlink Örneklerine

Aşağıdaki backlink örnekleri kullanıcılarımız tarafından eklenen ve uzmanlarımız tarafından düzenlenen backlinklerdir. Bu backlinkler kaliteli bir içeriğe sahip olduğu için link verilen siteyi ilk sayfaya taşımaya yardımcı olmuştur.

B2B Sistemleri – Uludem Teknoloji
İzmir Temizlik Hizmetleri
Ofis Bölme Sistemleri

Yukarıda ki 3 makalede de göreceğiniz üzere içerikler gayet dolu ve anahtar kelimeleri içeren odak sayfalara link verilmiş. Yapmanız gereken en uygun backlink makalesi bu şekilde olmalı. Bunu dahada geliştirerek, varsa içeriğe video yada resim eklemeniz backlink makalemizi daha kaliteli bir duruma getirecektir.

Unutmamak gerekiyor ki direk site linkini paylaşmak bir backlink görevi görmez. Anahtar kelimeye link verilmeli ve içeriğin düzgün bir şekilde işlenmiş olması gerekmektedir.

Öneri:   Wordpress Site Hızlandırma Eklenti Kullanmadan

Şimdi Bir Backlink Ekleyin

Bclink.org Firmanızın ve web sitenizin tanıtımını yapabileceğiniz siteler arası kaliteli backlink işlemi gören bir web portalıdır. Eklediğiniz makaleler uzmanlarımız tarafından Seo uyumlu hale getirilerek indexleme için arama motorlarına ve 118 adet pingleme programına aktarılır. Bu sayede web sitenizin yükselmesine büyük ölçüde katkı sağlamış olur


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Eh İşte
4
Eh İşte
Çok Kötü
2
Çok Kötü
Harika
13
Harika
Bclink

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube and Vimeo Embeds