Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ankara Tesisat firması olarak Ankara'nın tüm ilçelerine robotla lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz.


Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma, Mutfak giderinden su geliyor ve siz arızanızın nerede olduğunu anlamak istiyorsunuz? Çok basit! İlk olarak su seviyesinde yükselme var mı ona bakılır.

  1. Eğer su seviyesi lavabonuzu kullanmadığınız da yükseliyor ise; sorun ana hat denilen ortak kullanım hattındaki tıkanıklıktır. Su rögara gidemediği için üst katların kullanımı sizin evinizden taşma yapıyor.
  2. Su seviyesi sabit ise; Sorun sizin dairenizde. Ana hatta bağlantı noktasına kadar bir tıkanıklık söz konusu.
Arızayı tespit ettik ne yapmalıyız?

Sorun ana hattan ise buna müdehale etmeniz zaman kaybı olacaktır. Çünkü makinalar bile borunun içerinde oluşan yağları zor temizler. Sorun dairenizde ise yapacaklarınız ve yapmayacaklarınız olarak belirtelim. İlk önce suyunuz yavaşmı gidiyor hızlı mı gidiyor kontrol edin.

Öneri:   İstanbul Su Sebili Servisi Hizmeti

Yavaş gidiyor ise üzerinize damlatmayacak şekilde dikkatlice sıvı kostik kullanın. Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma ( Su hiç gitmiyorsa sakın dökmeyin zaten kimyasal madde hep aynı yerde duracağı için etki etmez ve boru delinebilir daha büyük masraflar ile karşılaşırsınız) Suyun hiç gitmediğini varsayalım, mutfağın altındaki gider borusunun içerisine tel veya benzeri birşey ile müdehale edebilirsiniz.

Bunların hiçbiri sonuç vermedi ise ekibimizi arayabilirsiniz.

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Harika Harika
0
Harika
Eticaret Devi

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube and Vimeo Embeds